Logo S3

Ekonomický systém Money S3

Money nie je len účtovníctvo, je to kompletný ekonomický systém, vhodný pre malé a stredné firmy. Ponúka všetky potrebné moduly - podvojné účtovníctvo, jednoduché účtovníctvo, adresár, fakturácia, sklady, objednávky, mzdy a celý rad ďalších doplnkov, vrátane homebankingu, prepojenia s pokladničnými systémami, internetovými obchodmi alebo ďalšími aplikáciami na báze XML. Vyznačuje sa hlavne jednoduchou a ľahkou obsluhou v prostredí Microsoft Windows.

Uzivatelka

Money S3 je vhodný pre

  • drobných živnostníkov v oblasti obchodu , výroby aj služieb
  • malé a stredne veľké firmy, výrobné aj obchodné
  • profesionálne účtovné firmy
  • daňových poradcov
  • školy
  • neziskové organizácie
Krabica

Výhody systému

Najväčšou výhodou Money je jeho komplexnosť. Všetky moduly navzájom spolupracujú v jednom celku, bez potreby dodatočného prenosu dát. Money S3 ponúka jednoduchosť a prehľadnosť ovládanie pre ekonómov, obchodníkov aj manažérov. V prehľadne usporiadanej "Aktívnej pracovnej ploche" máte prístupnú ľubovoľnú funkciu Money S3 na jedno kliknutie myšou. Získavate jednoduchú a účelnú prácu s dátami, s ich vyhľadávaním, triedením, spracovaním alebo tlačou. K dispozícii máte veľké množstvo obvyklých aj nadštandardných funkcií, ktoré na každom kroku uľahčujú Vaše podnikanie. A to všetko s minimálnymi nárokmi na zaškolenie a nasadenie systému.

Money S3 Štart – účtujte zadarmo

Money S3 Štart je bezplatná verzia , ktorú si môžete stiahnuť, nainštalovať a účtovať. Nie je to obmedzená demo verzia, ale ostrá, plná verzia, ktorá obsahuje všetky moduly. Môžete využívať všetky výhody špičkového ekonomického systému úplne zadarmo. Ste obmedzený len počtom zadaných údajov. Keď sa Vaša firma rozrastie, jednoducho si kúpite verziu, ktorá Vám vyhovuje a účtujete ďaľej. Všetky zadané údaje ostanú samozrejmä zachované.

Stiahnuť bezplatnú Money S3 Štart